Peter Dahl litografi
2013-02-18
170331
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 147/210, färglitografi, bladstorlek 63x91 cm, oramad
Revor/fläck i marginalen, hanteringsveck