Axel Peter oljemålning
2013-02-18
170317
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad och daterad 1918, olja på duk, 54x63 cm