Stekfat Kina 1800-tal
2013-02-17
170313
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 41 cm
Kantnagg.