Carl Brandt oljemålning
2013-02-16
170302
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Älgpar, signerad och daterad C Brandt, 1908, olja på duk, 127x178 cm