Orientmatta anatolisk
2013-02-17
170292
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, anatolisk, semiantik/antik, ca 135x108 cm
Slitage, skador, lagningar