André Lanskoy litografi
2013-02-18
170285
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, numrerad 118/150, färglitografi, 65x49 cm