Albert Johansson blandteknik
2013-02-18
170233
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Gult och Vitt", ur sviten "Hero och Leander 1961-62, - Hemliga samlingen i Pompeji", signerad o daterad a tergo 1961, blandteknik, 50x71 cm