Bojan Kina 1900-tal
2013-02-16
170227
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, porslin, 1900-tal, powderblue med dekor i famille rosefärger av ströblommor och fjärilar, höjd 22,5 cm, sockel medföljer
Locket med invändig nagg