Olle Bonniér färglitografi
2013-02-17
170217
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -59, litografi, HC 19/30, 44x57 cm