Georges Braque litografi
2013-02-17
170205
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963): Komposition, osignerad litografi, 38x27,5 cm