Sam Uhrdin oljemålning
2013-02-17
170159
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
UHRDIN, Sam (1886-1964): Interiör med flickor vid härden, signerad och daterad Sam Uhrdin -43, olja på duk, 73x92 cm
Ställvisa krackeleringar