Lars Lerin träsnitt
2013-02-17
170128
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LERIN, Lars (född 1954): Till bords - familjeporträtt, signerad och daterad Lars Lerin 94, e.t 1/10, träsnitt, 15x17,5 cm, rammått 20x24 cm, med dediktation "Till Yngve"