Målning 1900-tal
2013-02-15
170093
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med bykyrka, olja på duk, 28x35 cm