Sven Erixson färglitografi
2013-02-18
170068
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Bergslandskap med figurer, signerad X-et, 213/360, färglitografi, 36x45 cm