Fåtöljer Louis XV-stil
2013-02-22
170009
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-talets slut, träskurna och förgyllda