Oskar Bergman färglitografi
2013-02-17
169993
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Höst, signerad och daterad Oskar Bergman 27/260, färglitografi, 33x44 cm