Erik Olson färglitografi
2013-02-17
169973
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLSON, Erik (1901-1986): Figurkomposition, signerad o daterad Erik Olson 1955, 38/260, färglitografi, 49x44 cm