Bengt Lindström färglitografi
2013-02-16
169941
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström ea, färglitografi, 70x49 cm
Fuktfläck i nedre vänstra kanten