Oidentifierad konstnär olja
2013-02-15
169917
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad och daterad Libert L. -49, olja på duk, 62x80 cm