Oidentifierad konstnär
2013-02-15
169913
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Libert 74, olja på duk, 58x70 cm