Nils Stenqvist oljemålning
2013-02-16
169912
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Skogstriangel", monogramsignerad NGS, daterad 2001 a tergo, olja på duk, 42,5x54,5 cm