Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Peter Dahl 180/250, färglitografi, 86x58 cm
Zustandsbeschreibung
169910
2013-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner