Leopold Fare oljemålning
2013-02-15
169874
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): Stilleben, signerad och daterad Fare 53, olja på duk uppklistrad på pannå, 83x51 cm