Berta Hansson akvarell
2013-02-15
169852
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANSSON, Berta (1910-94): Jesus med lärjungar, monogramsignerad, akvarell, 12x16 cm