Cloisonnévaser Kina
2013-02-14
169829
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, Kina, 1900-tal, cloisonné, höjd 20,5 cm
Obetydliga bucklor