Oidentifierad konstnär
2013-02-19
169824
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Korea 1800-tal, Ceremoni med dans och hundslakt, akvarell, bladstorlek inom passpartout 30x23 cm vardera