Kvinnoporträtt i olja
2013-02-15
169770
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnoporträtt, olja på duk, osignerad, möjligen Sigfrid Ullman, 46x38 cm