Liggande modell oljemålning
2013-02-14
169762
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Liggande modell, otydligt signerad ...allin?, daterad -24, olja på duk, 65x81 cm
Hål, lagningar