Peder Duke färgserigrafier
2013-02-23
169735
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, 1992, signerade och numrerade Peder Duke, 54/300, 243/300, 33x31, 35x28 cm, oramade