Peder Duke färgserigrafier
2013-02-23
169729
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 203/300, 77/200, 33x37, 52x46 cm, oramade