Madeleine Pyk litografi
2013-02-14
169728
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, numrerad 158/350, färglitografi, 49x36 cm