Lennart Jirlow färglitografi
2013-02-14
169709
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "En kväll på caféet", 1986, signerad L. Jirlow, 5/310, blindstämplad Mourlot, färglitografi, 46,5x61 cm