Corneille färgserigrafi
2013-02-14
169699
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (1922-2010): Komposition med kvinna och fågel, signerad och daterad Corneille -95, färgserigrafi, 139/250, 40x51 cm