Nils Kölare färgserigrafi
2013-02-14
169697
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -91, 102/150, färgserigrafi, 47x62 cm