Vera Nilsson blyerts
2013-02-14
169629
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSSON, Vera (1888-1979): Gossporträtt, signerad Vera Nilsson, blyertsteckning, 41x30 cm
Skador, veck