Else Hermansson oljemålning
2013-02-13
169621
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HERMANSSON, Else (1900-1997): Stadsmotiv med kaj, signerad Else Hermansson, olja på pannå, 15x20 cm