Anders Hultman färglitografi
2013-02-13
169607
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HULTMAN, Anders (född 1945): "Cykel Julia", signerad Hultman, 125/290, färglitografi, 38x44 cm