Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-02-13
169606
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001):"Villabron",1974, signerad R Ljunggren 159/250, färglitografi, 21,5x37 cm
Något gulnad