Tallrikar i porslin
2013-02-13
169578
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 8 st, SKÅLFAT, KOPPAR med fat, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, tallrikarnas diameter 22,5 cm
Skador