Lars Boethius oljemålning
2013-02-13
169569
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Landskap med vattendrag, signerad Lars Boethius-45, olja på pannå, 60x73 cm