Gustav Rudberg oljemålning
2013-02-13
169548
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Fiskebåtar - Hven, signerad Rudberg, olja på duk, 58x84,5 cm