Skulptur i glas Hanna Stahle
2013-02-13
169535
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, underfångsglas, "Amorfer", signerad och daterad Hanna Stahle 2000, höjd 22 cm
Smärre tillverkningsdefekter vid mynningar