Anders Zorn etsning
2013-02-12
169505
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Brudtärnan", utförd 1905, signerad Zorn, etsning, 14,5x19,5 cm