Slagbord
2013-02-16
169498
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, bemålat furu, 2 lådor, höjd 76, 117x85 cm, fullt utfällt 220 cm
Slitage, repor