Skål i silver med glasinsats
2013-02-12
169465
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅL, silver, med glasinsats, Berlin 1820-40-tal, med hänklar, höjd inkl. hänkel 21 cm, vikt ca 235 g
Glasinsats med nagg