Carl Abraham Rothstén oljemålning
2013-02-12
169415
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ROTHSTÉN, Carl Abraham (1826-1877): "Wisingsborg", monogramsignerad, olja på duk, 39x54 cm
Krackeleringar, dubblerad, färgbortfall.