Oljemålning med officer
2013-04-25
169369
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Officersporträtt, olja på duk, 32x26 cm
Färgbortfall