Ernst Billgren färglitografi
2013-02-12
169347
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): Ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 99/170, färglitografi, 75,5x79 cm, Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004