Lasse Åberg färglitografi
2013-02-12
169343
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Scen ur filmen The wise little hen 1934", signerad och numrerad 286/400, färglitografi, 36x51 cm