Akvareller på rispapper Kina
2013-02-12
169333
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, omkring 1900, figurscener 6 st, akvarell på rispapper, rammått 31x22,5 cm
Missfärgningar, fläckar, pappret med skador.